Walk Among Heroes Group

Public·229 members

FK Jablonec FK Teplice koukněte se 06.12.2023 Živá TV

před 4 dny — (Sportovní TV<<) FK Jablonec FK Teplice koukněte se 2 prosince 2023 21. 10. 2023, Fotbal, FK Jablonec B - FK Teplice B, Fortuna ČFL B, muži, ...

minuty, když se Dominik Breda snažil z levé strany přelobovat z hranice šestnáctky teplického brankáře Luďka Němečka, který ale stačil jeho vydařený pokus mířící do sítě konečky prstů vytěsnit pár centimetrů nad břevno vlastní branky. Následný centr z rohového kopu Adama Rittera vyrazil brankář Němeček směrem na pravý roh pokutového území, kde teplický obránce Nemanja Krsmanovič údajně fauloval zády k brance otočeného Tomáše Kubína, který se po kontaktu s ním velice ochotně poroučel k zemi. Hlavní rozhodčí Braun okamžitě a bez sebemenšího zaváhání nařídil pokutový kop. Míč si postavil kapitán a nejzkušenější hráč domácích Jan Vošahlík a s přehledem překonal teplického brankáře – 1:0 ( na záznamu v čase 35:20). Online: Jablonec - Teplice, 17. kolo - Fotbal iDNES. czSouhrn Reportáž začne 6. 12. 2023 17:00 FORTUNA:LIGA 2023/2024, 17. kolo Začátek utkání: 6. 2023 17:00 FK Jablonec FK Teplice Zápas byl kvůli vydatnému sněžení a nezpůsobilému terénu v sobotu dopoledne odložen na neurčito. Teplice se po sérii nepovedených výkonů opět nastartovaly. Teplice B - Jablonec B 1:0 (0:0)FK Teplice FK Jablonec 1:0 ČFL, so 26. 5. 2007, 10:15 Reportáž Rezerva FK Jablonec 97 podlehla v dalším kole České fotbalové ligy v Teplicích 0:1 a situaci na dně tabulky si lehce zkomplikovala. " Padají dva týmy, ale ty co jsou pod námi naštěstí hrají spolu a dá se očekávat, že se vytlučou mezi sebou. My jsme v případě vítězství mohli mít jistotu, " řekl po utkání smutný trenér Jiří Hloušek. Jablonec se v Teplicích střetl s nejhorším týmem soutěže, přesto ho nedokázal porazit. FK Jablonec FK Pardubice koukněte se 26 listopadu 2023 11. 11. 2023 — 2023 — před 7 dny — Baník Pardubice koukněte se živě 28. 20232023 kole nadstavbové FK Teplice Mladá Boleslav koukněte se živě 4 ... (7), Novotný Š. (13) - Kotlín A. (35) B. TRENÉŘI: Vomáčka B., Just J., Pelta A. HOSTÉ - ZÁKLADNÍ SESTAVA: Němeček L. (1) – Krsmanovič N. (3), Tsykalo Y. (16), Hora J. (22) ©, Procházka D. (24), Bednár S. (29), Sarr I. (50), Hadinec M. (51), Hrdlička P. (54), Kříž M. (58), Emmer J. (60). STŘÍDALI: ● 25´ IN Trnovec M. (47) - OUT Hadinec M. (51), ● 59´ IN Köstl D. (52) - OUT Tsykalo Y. (16), ● 59´ IN Jamrich L. (53) - OUT Hora J. (22), ● 81´ IN Gornický V. (54) - OUT Kříž M. (58). PŘIPRAVENI: Korselt M. (49) - Grümann J. (31) B. TRENÉŘI: Jamrich L., Stožický V., Novák J. Komentář k zápasu V sobotu 21. října zamířil B-tým Sklářů k mistrovskému utkání 12. kola FORTUNA ČESKÉ FOTBALOVÉ LIGY na hřiště pátého týmu tabulky FK JABLONEC B. Vyrovnané utkání rozhodla jediná branka, o kterou se již v první půli postaral jablonecký kapitán Jan Vošahlík a to ve 34. 11. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 2023 na ČT sportStopáž114 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 2023 na ČT sportStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž100 minutČesko - SlovenskoZkrácená repríza21. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž101 minutČesko - MoldavskoZkrácená repríza21. FK Jablonec B - FK Teplice B 1:0 (1:0)21. 10. 2023 12. kolo, Fortuna ČFL B - Česká fotbalová liga, sobota 21. 2023 – 10:15 FK Jablonec FK Teplice 1:0 Statistiky BRANKA JABLONCE: ● 34´ Vošahlík Jan ( pokutový kop) - 1:0. ŽLUTÉ KARTY JABLONCE: ● 81´ Gaši Jakub (12), ● 86´ Kryštof Karban (14), ● 86´ Kubín Tomáš (8). ŽLUTÉ KARTY TEPLIC: ● 55´ Tsykalo Yehor (16), ● 84´ Trnovec Michal (47), ● 91´ Emmer Jakub (60), ● 92´ Hrdlička Pavel (54). ROZHODČÍ: ● Braun Martin – Depeš Michal, Kvaček Jan. DELEGÁT: ● Sýkora Pavel. minutě z pokutového kopu. Ačkoliv Teplicím nelze upřít snahu, vyloženou příležitost si nevytvořily. Utkání by však více slušela remíza, protože ani domácí celek nevymyslel nic navíc. "Diváci mohli v jabloneckém areálu Břízky od samotného začátku sledovat bojovné utkání s mnoha osobními souboji zejména mezi oběma šestnáctkami s minimem brankových příležitostí. První vážnější brankovou příležitost měl domácí Jablonec na začátku 33. FK Jablonec - FK Teplice (FORTUNA:LIGA) | Onlajny. comFORTUNA:LIGA 0:0 před zápasem (-:-) Statistiky Gamecenter Zápasové statistiky Rozestavení Tabulka Statistiky soutěže Kurzy H2H 06. 12. 2023, 17:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • 17. kolo • Ondřej Belák live na Tipsport: 1. 77 3. 54 5. 13 live navsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1. FK Jablonec FK Teplice koukněte se živě 2 prosince 2023 před 4 dny — FK Jablonec FK Teplice koukněte se živě 2 prosince 2023 11. 11. 2023 — Zlín koukněte se živě 23 září 2023 před 6 dny 22. 9. FK Teplice - FK Jablonec - Fotbal | Česká televizeStopáž132 minutNěmecko - FrancieMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — finále2. 12. 2023 na ČT sportStopáž50 minutEURO 2024 - los základních skupinPřenos losování základních skupin evropského šampionátu2. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž116 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. FK Jablonec FK Pardubice koukněte se živě 26 listopadu 2023 25. 11. 2023 — FK Jablonec FK Pardubice koukněte se živě 26 listopadu 2023 27. 10. 2023 — 2023 — [PROUD=] Jablonec Slovan Liberec koukněte se živě 17 17. FK Teplice - FK Jablonec - Fotbal Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace pro zlepšování, analýzu a marketing napříč webovými stránkami České televize. Souhlasíte i s předáním údajů ... Fastav Zlín FK Jablonec koukněte se 11 listopadu 2023 11. 11. 2023 — Harper Learning Academy is a non-profit educational program located in Byram, Mississippi that serves students with learning differences. The ...