top of page

Walk Among Heroes Group

Public·229 members

((СТРЕАМ-)) Србија Пољска uživo 7 децембар 2023

Odbojkaši Srbije poraženi su od Poljske u četvrtfinalu Evropskog prvenstva u Bariju rezultatom 1:3, po setovima 28:26, 15:25, 34:36, 17:25Srbija je nakon ...

11:15 - Hrabar napad Lozo donosi poen. Maja Aleksić napada Štencel snažno, ali Stisjak uspeva da smečuje i razbije našu odbranu. 9:14 - Servis protivnica nam pravi veliki problem. Stisjak greši, a onda Sara Lozo iz kontre poentira preko bloka. Na minus četiri su "plave dame". Uzelac rizično servira i greši. 2:3 - Stisjak nađa Aleksandru Uzelac i prolazi. Buša sa jedne noge pokušava da napadne, ali je čeka Korneljuk, Ona dolazi do novog poena iz bloka. Ana Bjelica uspeva da prođe, njen treći poen, prvi za Srbiju u trećem seti. Servira Katarina Lazović. Kuva opet Uzleac, a Stisjak pravi novu grešku, njeni promašaji su Srbiji u drugom setu dali šansu. DRUGI SET: Naše devojke krenule, pa stale 22: 25 - Dug poen i velika borba naših odbojkašica. Ipak, smeč Stisjak je neodbranjiv. Rivalke vode 2:0 u setovima. 21:24 - Opet greši Stisjak! Četvrta greška iz napada sjajne odbojkašice. Bledo izdanje Srbije i treći poraz u Ligi nacija: Poljakinje lako matirale naše odbojkašice - SportalOdbojkašice Srbije su izgubile i treći meč u Ligi nacija, pošto ih je ekipa Poljske nadigrala u tri seta - 18:25, 22:25, 28:30. Gvidetijeve izabranice nisu bile ni blizu svog nivoa, pa su Poljakinje od starta kontrolisale meč i držale konce u svojim rukama. Od prvog seta su rivalke imale prednost, koju nisu ispuštale. Jurile su naše devojke rezultat, ali je razlika bila prevelika, a njihova igra bleda i nisu uspevale ni ozbiljnije da priprete da im prenost ugroze. Blok je bio presudan da naprave razliku, dok naš uopšte nije funkcionisao. Srbija nije imala napad i to se odrazilo na rezultat. Kaća Lazović donosi novi poen. Aleksić šalje kratak servis, nnova šansa za rivalke da završe posao, ali ne dozvoljava to Lazović, koja šalje nadigrava blok Poljske. Ipak, Maja Aleksić greši na servisu, a Magdalena Stisjak stavlja tačku na meč. 26:26 - Sara Lozo ulazi da pojača prijem, prvo napad odmah ide preko njeha. Poentira, pogađa u ruku Batak, od koje lopta odlazi u aut. Lukašik usppeva da prođe, bila je blizu Teodora Pušić da se odbrani, ali lopta beži u aut. 24:25 - Dugo su gradile poen Poljakinje, podignuta je lopta za Stisjak koja poentira kroz sredinu. Odgovara Ana Bjelica, odlično igra u ovom setu. Stisjak donosi svom timu prvu meč loptu. Srbija Poljska EP u odbojci uživo prenos 21. 8. 2023. — Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije od 17 časova u belgijskom Gentu igra treći meč na Evropskom prvenstvu, ovog puta portiv ... Šteta. 17:20 - Stisjak greši, Srbija se približila na minus tri. Trajm-aut traži selektor rivala. 15:20 - Prvi poen Aleksandre Uzelac u drugom setu, Šalje neodbranjivu dijagonalu. Odmah Poljska snažno napda preko Korneljuk. Prijem Katarine Lazović, Uzelac samo do bloka, ali se odlično snalazi Lazović. 14:19 - Ružanjski pored toga što odrađuje veliki posao u prijemu, dolazi i do poena iz napada. Korneljuk nepokolebljiva u bloku. Ogromna prednost za protivnice Srbije. Srbija preko Sare Lozo dolazi do poena, ona je poslala dugačku loptu u zonu pet, gde je pronašla prostor, velika borba Poljakinja za ovu loptu, ali ne uspevaju. Srbija je približila na poen, ali onda nije formiran blok, pa dozvoljava rivalki da se već u narednom napadu iskupi za grešku. Greši potom i u Uzelac, šteta! Ispuštaju naše devojke šansu da da preuzmi kontrolu nad rezultatom, Tri set lopte za protivnika. 20:22 - Tri dobra napada, poentira Uzelac još jednom, ovo je njen deveti poen. Pritisak na rivalke se povećava. Posle odličnog napada, Aleksandra kratko servira. Evo kad i gde gledati uživo četvrtfinale Srbija - Poljska! 12. 9. 2023. — "ORLOVI" NAPADAJU MOĆNI GRBIĆEV TIM: Evo kad i gde gledati uživo četvrtfinale Srbija - Poljska! Odbojkaši Srbije imaju izuzetno težak ... KRAJ: Srbija - Poljska 3:2 (21:25, 25:21, 25:19, 24:26, 16:14) ... Petar Ratkov: Samo me Srbija interesovala, nisam imao dilemu. Uživo. Fudbal / Konačan ishod. 1X2. 24:00. Javor 0. Zeleznicar Pancevo 0. Nema kvota. Kraj meča. Odbojkaši protiv najboljeg tima na svetu sanjaju PODVIG 12. 9. 2023. — Za finale će igrati sa Slovenijom. Meč lopta za Poljsku. Poljska sve bliže pobedi i polufinalu. Vellikih ... ODBOJKA: SRBIJA - POLJSKA ! EP 1/4 FINALE ! UTORAK YouTube YouTube 2:32:16 YouTube I.D. Sport fanatik 13. 9. 2023. 13. 9. 2023.