top of page

Walk Among Heroes Group

Public·229 members

ΑΕΛ Ατρόμητος μετάδοση 6 Δεκεμβρίου 2023

πριν από 2 ώρες — ΑΕΛ μετάδοση σκορ 29 Ατρόμητος Παναιτωλικός μετάδοση σκορ 6 Άρης εναντίον Βόλος ζωντανή 2022 3 Μαΐου Ατρόμητος. (LIVE SPORT.

26' Κίτρινη κάρτα στον Φατιόν. Πολύ επικίνδυνο μαρκάρισμα του χαφ της ΑΕΛ με τα δύο πόδια. Ευτυχώς για εκείνον και τον Μπρίτο βρήκε μόνο μπάλα, ωστόσο ο Κομίνης τιμωρεί το τάκλιν. 17:48 31' Έχει πέσει ο ρυθμός των πρώτων λεπτών 17:49 32' Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη 17:52 35' Προσπάθεια του Τόνσο να απειλήσει με μακρινό σουτ, κακή προσπάθεια, η μπάλα κατέληξε άουτ 17:53 36' Ο Ποτουρίδης εμπόδισε με το χέρι του τον Ούμπιντες να πάει προς την μπάλα και ο Αργεντινός στο έδαφος. Δεν υπέδειξε κάτι ο Κομίνης 18:01 45' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! 18:02 Τρομερό γκολ του Λημνιού που με γυριστό σουτ ανοίγει το σκορ! 1-0 ο Ατρόμητος! 18:03 Αξίζει να σημειωθεί ότι είναι το πρώτο γκολ του Λημνιού στην καριέρα του σε επίπεδο Super League! 18:04 Ο Ατρόμητος έπειτα από ένα πρώτο δύσκολο για εκείνον 20λεπτο, έφερε το ματς στα μέτρα του και με γκολ του Λημνιού είναι μπροστά στο σκορ με 1-0 18:19 Ετοιμάζει διπλή αλλαγή η ΑΕΛ 18:21 46' Εκτός οι Ντέλετιτς και Ντοντό, μέσα οι Αβραάμ και Μαρουκάκης 46' Έναρξη του β ημιχρόνου 18:23 47' ΓΚΟΛ Η ΑΕΛ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΡΟΥΚΑΚΗ! 18:24 Ο Ναζλίδης περνά την μπάλα κάτω από τα πόδια του Φυτανίδη, μπαίνει στην περιοχή και δίνει έτοιμο γκολ στον Μαρουκάκη που κάνει το 1-1 18:25 Η παρέμβαση του Σάκη Τσιώλη έχει άμεση ανταπόκριση στη ροή του αγώνα 18:30 54' Η ΑΕΛ ανέκτησε την ψυχολογία με την άμεση ισοφάριση, αλλά προς το παρόν δεν απειλεί την εστία του Ατρόμητου 18:32 56' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕ ΤΑΛΕΚ! 18:33 Τρομερή αντεπίθεση του Ατρόμητου με τον Λε Ταλέκ και τον Μπρίτο, από τη συνεργασία τελικός αποδέκτης ο Γάλλος επιθετικός που με άψογο πλασέ κάνει το 2-1 υπέρ των φιλοξενούμενων. Γκαρσία 06/11/2021 - 19:57 Ο ΟΦΗ διπλασίασε τα τέρματα του στο 10ο λεπτό της αναμέτρησης με τον Ατρόμητο! Δεύτερο προσωπικό του Ντουρμισάι, ο οποίος έπιασε ένα πανέμορφο σουτ. 06/11/2021 - 17:44 Στο 7ο λεπτό της αναμέτρησης του ΟΦΗ με τον Ατρόμητο ο γκολκίπερ των φιλοξενούμενων, Πίριτς δεν συνεννοήθηκε με τον Χατζησαία και ο Ντουρμισάι έγραψε το 1-0. [[ΡΕΎΜΑ]#] ΑΕΛ εναντίον Νίκη Βόλου μετάδοση 03.12.2023 πριν από 3 ημέρες — Ορίστηκε τηλεοπτικό το ΑΕΛ-Ατρόμητος Τα αποκλειστικά δικαιώματα μετάδοσης του Κυπέλλου Ελλάδας ποδοσφαίρου εξασφάλισε και επίσημα η Cosmote ... ΑΕΛ - Ατρόμητος LIVE 6. 12. 2023 | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ 2023 live, livescore, ΑΕΛ τελευταία αποτελέσματα, νέα, πληροφορίες, στατιστικά προϊστορίας ΑΕΛ - Ατρόμητος! μετάδοση του περιεχομένου ή της διαφήμισης στη ... [[[ΠΟΔΌΣΦΑΙΡΟ***]]>] ΑΕΛ Ατρόμητος ειναι δωρεάν 6 - ampac [ΠΟΔΌΣΦΑΙΡΟ***]]>] ΑΕΛ Ατρόμητος ειναι δωρεάν 6 Δεκεμβρίου 2023 πριν από 3 ημέρες — ΑΕΛ εναντίον Νίκη Βόλου ειναι δωρεάν 03.12.2023 7 Απρ 2023 — Το .. 17:06 Στον πάγκο: Καβουσάκης, Αναστασόπουλος, Μονιάκης, Μαρουκάκης, Αβραάμ, Καπός, Λαμπρόπουλος. 17:07 Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας), Βοηθοί: Κουρομπίλια (Δυτ. Αττική), Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), 4ος: Βρέσκας (Ημαθίας), Παρατηρητής: Μπίκας (Χαλκιδικής) 17:14 Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες 17:16 Ενός λεπτού σιγή για τα θύματα του αεροπορικού δυστυχήματος στην Κολομβία 17:18 Πιο πολύ σε 4-4-2 μοιάζει ο σχηματισμός της ΑΕΛ στο γήπεδο με τους Ντοντό και Ναζλίδη να είναι το επιθετικό δίδυμο 17:22 5' Συμπληρώνονται τα 5 λεπτά στην αναμέτρηση, χωρίς να έχει συμβεί κάτι σπουδαίο. Βρίσκει την μπάλα και ο Κόντορ. Το γκολ πιστώνεται στον Γάλλο 18:37 61' Η ΑΕΛ είναι ανοργάνωτη στην αμυντική της γραμμή και είναι επίφοβο να δεχθεί και τρίτο γκολ 18:39 63' Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ. Εκτός ο Ναβάρο, μέσα ο Καπός 63' Σουτ του Μαρουκάκη από δύσκολη γωνία, η μπάλα άουτ 18:40 65' Ωραία προσπάθεια του Ναζλίδη, αλλά το σουτ που επιχείρησε κατέληξε στην αγκαλιά του Γκορμπούνοφ 18:41 66' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Λημνιός, μέσα ο Κεϊτά 18:49 73' Με την είσοδο του Κεϊτά, ο Ατρόμητος έχει δέσει το κέντρο του και κρατά την ΑΕΛ μακριά από την περιοχή του 18:52 76' Εξαιρετική ευκαιρία για την ΑΕΛ. (ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΏ-) ΑΕΛ Ατρόμητος και ζωντανή μετάδοση 6 πριν από 54 λεπτά — (ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΏ-) ΑΕΛ Ατρόμητος και ζωντανή μετάδοση 6 Δεκεμβρίου 2023 Η ποδοσφαιρική κάλυψη του Flashscore περιλαμβάνει σκορ ποδοσφαίρου και ... 06/11/2021 - 17:40 Live Streaming Super League - 9η αγωνιστική 06/11/2021 - 17:15 Στο 45ο λεπτό ο Σολμπάκεν άνοιξε το σκορ για την Μπόντο Γκλιμτ κάνοντας το 1-0 κόντρα στη Ρόμα. 04/11/2021 - 23:07 Πριν μερικές μέρες έγινε γνωστό ότι στους αγώνες της ΑΕΚ στην "Αγιά Σοφιά" θα πετάει αετός και τώρα μπορείτε να δείτε πως γίνεται η εκπαίδευσή του στο γήπεδο της Ένωσης. 04/11/2021 - 17:17 Ο Άγιαξ δυσκολευόταν να κάνει φάσεις και η λύση ήρθε από ένα λάθος διώξιμο του Πόγρασιτς, ο οποίος ουσιαστικά έστρωσε τη μπάλα στον Τάντιτς για να κάνει αυτός το 1-1. 03/11/2021 - 23:37 Ο βοηθός προπονητή του Βόλου, Κώστας Μπράτσος δήλωσε πως ο Βόλος δεν είναι ικανοποιημένος από το 1-1 με τον Ιωνικό λέγοντας πως το αποτέλεσμα ήρθε κόντρα στη ροή του αγώνα. 01/11/2021 - 21:53 Ο Δημήτρης Σπανός έδωσε συγχαρητήρια στους παίκτες του Ιωνικού για την προσπάθεια στον αγώνα με τον Βόλο και τόνισε πως η ομάδα πρέπει να συνεχίσει με τα ίδια στοιχεία. Σουτ του Ρέντζα από δεξιά, πέφτει στη γωνία του ο Γκορμπούνοφ και αποκρούει σε κόρνερ 18:53 78' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Μπρίτο, μέσα ο Κατράνης 18:55 79' Πιέζει ασφυκτικά η ΑΕΛ. Τρομερές μονομαχίες στην περιοχή του Ατρόμητου 18:56 79' Κίτρινη κάρτα στον Γκόλια 18:59 84' Κίτρινη κάρτα στον Κοντοέ 19:02 86' Κεφαλιά του Ναζλίδη, η μπάλα περνά άουτ 19:03 88' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Τόνσο, μέσα ο Ζησόπουλος 19:06 90' Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων 19:10 Νέα σημαντική νίκη για τον Ατρόμητο με σκορ 2-1 στην έδρα της Λάρισας. Live μετάδοση: ΑΕΛ-Ατρόμητος16:40 Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στην ΑΕΛ και τον Ατρόμητο στο AEL FC Arena 16:40 Το ματς διεξάγεται στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής της Super League 16:41 Η ΑΕΛ βρίσκεται μόλις στη 14η θέση με 9 βαθμούς και χρειάζεται επειγόντως τη νίκη για να ξεφύγει από τις τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας 16:43 Οι Θεσσαλοί προέρχονται από ένα θετικό αποτέλεσμα στην Τρίπολη κόντρα στον Αστέρα (1-1) αν και βρέθηκε με 10 παίκτες από πολύ νωρίς στο ματς 16:46 Από την άλλη πλευρά, η ομάδα του Γιώργου Κορακάκη είναι σε ανοδική πορεία και προέρχεται από εντυπωσιακή νίκη κόντρα στον ΠΑΟΚ μέσα στην Τούμπα με 4-3. Οι Περιστεριώτες βρίσκονται στην 6η θέση με 14 βαθμούς 16:58 Η ενδεκάδα του Ατρόμητου (4-2-3-1): Γκορμπούνοφ – Κοντοές, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Μπίτολο – Μπάγκα, Ούμπιντες – Λημνιός, Τόνσο, Μπρίτο – Λε Ταλέκ 16:59 Στον πάγκο: Παπαδόπουλος, Κατράνης, Ζησόπουλος, Κιβρακίδης, Κεϊτά, Στόιτσεφ, Παπαδόπουλος 17:03 Η ενδεκάδα της ΑΕΛ (4-2-3-1): Ξενοδόχοβ - Ρέντζας, Γκόλιας, Φάρκας, Κοντόρ - Ποτουρίδης, Φατιόν - Ναβάρο, Ντέλετιτς, Ντοντό - Ναζλίδης. ΑΕΛ εναντίον Ατρόμητος μετάδοση 06/12/2023 Ζωντανά HD πριν από 2 ώρες — Η 20άδα του Ατρομήτου με την ΑΕΛ Με προπόνηση την Τρίτη (05/12) στο αθλητικό κέντρο στο Μαζαράκη, ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας του ... Η αποστολή για την αναμέτρηση κόντρα στην ΑΕΛ πριν από 13 ώρες — Ο Ατρόμητος αντιπροσωπεύει έναν από τους πολυπληθέστερους Δήμους στην ελληνική επικράτεια. Εκφράζει το Περιστέρι! Εκφράζει την πόλη της ...