top of page

Walk Among Heroes Group

Public·227 members

Hungaria Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 dhjetor 2023 Transmetim i drejtpërdrejtë


4 orë më parë — Kur Shqipëria ndërtohej nga austro-hungarezët (Foto) 10 orë më parë — Hungaria Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 dhjeto 1 orë më parë — Shqipëria U19 ...


SkyShowtime feston aktivizimin në Shqipëri me ofertë gjysmë çmimi përgjithmonëShërbim tërësisht i ri transmetimi premium në Shqipëri, Çeki, Hungari, Kosovë, Maqedoninë e Veriut, Poloni, Rumani dhe Sllovaki sot Për një kohë të kufizuar, klientët e rinj që regjistrohen përmes skyshowtime. com do të përfitojnë 50% ulje nga çmimi standard mujor i regjistrimit – përgjithmonë Shërbimi i transmetimit premium SkyShowtime do të shpallë sot hapjen në Shqipëri, Çeki, Hungari, Kosovë, Maqedoninë e Veriut, Poloni, Rumani dhe Sllovaki me ofertën “Gjysmë çmimi, përgjithmonë” për gjithë klientët e rinj. Për një kohë të kufizuar, klientët e rinj që regjistrohen përmes skyshowtime. com do të përfitojnë 50 për qind ulje nga çmimi standard mujor i regjistrimit – përgjithmonë. Kjo do të thotë që në Shqipëri, Kosovë, Maqedoninë e Veriut dhe Sllovaki, klientët që do të përfitojnë nga oferta do të paguajnë vetëm 2, 99€ në muaj, në vend të 5, 99€ në muaj për programet më të mira nga bota, ku përfshihen filma premierë të Hollivudit dhe seriale të reja ekskluzive nga studiot më të famshme në botë, të gjitha në një vend të vetëm. Hungaria Shqipëria drejtpërdrejt live 5 dhjetor 2023 Shqipër 13 orë më parë — Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 14 nën 2023 — 6 nën 2023 — Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 06/11/2023 ... Në Rumani, klientët do të paguajnë vetëm 1, 99€ në muaj në vend të 3, 99€ në muaj. Në Çeki, çmimi do të jetë 89 CZK në muaj në vend të 179 CZK në muaj. Në Hungari, çmimi do të jetë 999 HUF në muaj në vend të 1999 HUF në muaj dhe në Poloni klientët do të paguanin 12, 49 PL në muaj në vend të 24. 99 PLN në muaj. Drejtori ekzekutiv i SkyShowtime, Monty Sarhan, ka thënë: “SkyShowtime transmeton programe premium me një çmim të jashtëzakonshëm, duke ofruar për klientët ndër vlerat më të mëdha në botën e argëtimit. Si shërbimi i shkëlqyer i radhës i transmetimit në Evropë, kemi kënaqësinë t’iu ofrojmë edhe më shumë vlerë klientëve në Shqipëri, Çeki, Hungari, Kosovë, Maqedoninë e Veriut, Poloni, Rumani dhe Sllovaki me një ofertë speciale me kohë të kufizuar, gjysmë çmimi, përgjithmonë. ” Nga momenti i hapjes, audiencat lokale do të mund të shohin: Ambulance, Downton Abbey: A New Era, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World Dominion, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, The Bad Guys, The Hanging Sun, The Northman dhe Top Gun:PA New Era, Jerry and Marge Go Large Maverick. Përveç kësaj, abonentët do të kenë qasje në një sërë serialesh të përzgjedhur: ku përfshihen: 1883, 1923, A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, Law & Order Sezoni 21, Let The Right One In, Mayor of Kingstown Sezoni 1 dhe 2, Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Vampire Academy dhe Yellowstone. Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 Shqipëria Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 19 nën 2022 — (HD LIVE GRUPI I: Anglia, Polonia, Hungaria, Shqipëria, Andorra, San Marino. Kosova në grup ... ((TRANSMETIM)) Dinamo Tirana Vllaznia drejtpërdrejt 1 tet 2023 — drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 (Hungaria), Josef Shlaifer (Polonia), Ejup Laçi (Shqipëria). Filma të mëdhenj të rinj dhe seriale në SkyShowtime gjatë muajve të ardhshëm, ku përfshihen disa nga filmat më të shumëpritur: A Town Called Malice, Belfast, Drift – Partners In Crime (S1A), Lioness, Nope, Minions: The Rise of Gru, Rabbit Hole, Smile, The Black Phone dhe The Great Game. Përveç të qenit në dispozicion drejtpërdrejt te konsumatori nëpërmjet ueb faqes: www. skyshowtime. com dhe nëpërmjet aplikacionit SkyShowtime në Apple iOS, tvOS, pajisjet Android, Android TV, Google Chromecast dhe LG TV, SkyShowtime sot ka njoftuar gjithashtu një partneritet me Samsung. Nga 14 shkurti, klientët në të gjitha tregjet do të jenë në gjendje të shikojnë SkyShowtime përmes televizorëve të zgjedhur Samsung Smart*. Shqipëria U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 21 nëntor 2023 Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023 21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria U19 shiko live ... SkyShowtime përmban seriale të reja premium të shkruara, përmbajtje për fëmijë dhe familje dhe një përzgjedhje të titujve ikonikë nga biblioteka dhe sete të kutive nga Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios dhe Peacock. *SkyShowtime do të jetë i qasshëm edhe përmes modeleve të televizorëve Samsung Smart nga viti 2017 ose më vonë me Tizen OS 3. 0 ose më lart. Oferta “Gjysmë çmimi, përgjithmonë” e SkyShowtime vlen vetëm për një kohë të kufizuar dhe është subjekt i kushteve të përgjithshme Shqipëri – https://www. com/al/terms Gjysmë çmimi, përgjithmonë – https://www. (Shikoni>>>) Hungaria Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 1 orë më parë — (Shikoni>>>) Hungaria Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 05.12.2023 7 dhj 2022 — Shqipëria kanë nënshkruar një protokoll për inspektimin dhe ... 8 Week Challenge 20 nën 2023 — [TV DREJTPËRDREJT]+++] Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21.11.2023 Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i ...


About

Welcome to Walk Among Heroes! This is a forum designed to s...

Members

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • TikTok
  • Threads
bottom of page