top of page

Walk Among Heroes Group

Public·229 members

[[[STREAMING***]]] Bosna i Hercegovina Bjelorusija uživo prijenos gledaj 5 decembar 2023

Bosnia & Herzegovina. 10:00. Belarus · Czech Republic. 10:00. Slovenia. Europe - UEFA Nations League, Women, League C, Gr. 12 Matches. Andorra. 07:00. Moldova ...

Federalna Javni servis Federacije Bosne i Hercegovine čiji je zadatak tačno, pravovremeno i objektivno informiranje javnosti. 90+5'KRAJ MEČA! ŽELJEZNIČAR JE PROŠAO U DRUGO PRETKOLO KONFERENCIJSKE LIGE! 90+2' ŠTETAAAAAA Mogao je biti završen posao, Amoah se opet našao u šansi. Ipak, šutira pored gola. 90'Igrat će se još četiri minute. Bašić je napravio još dvije izmjene. Gasal i Haračić su ušli, van igre idu Krpić i Biber. 89'Dvije jako dobre šanse za Dinamo, ali Mulalić se 'vadi' za to što je skrivio jedanesterac. Željo sve bliži prolasku dalje. Uživo iz Azerbejdžana: Dinamo Minsk - FK Željezničar 1:2 20. jul 2023. — Tekstualni prijenos meča Dinamo Minsk - FK Željezničar u okviru prvog pretkola Konferencijske lige. Bosna i Hercegovina · Regija · Svijet ... Bosna i Hercegovina Bjelorusija uživo 5 decembar 2023 prije 13 minuta — Bosnia & Herzegovina Belarus rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 5. pro 2023. u 18:00 UTC u na UEFA Nations League, ... 88'Još samo nekoliko minuta dijeli Plave od velikog uspjeha. 85'Novi žuti karton za FK Željezičar, ovaj put je karton dobio Biber. 84' Krpić je znao proslaviti svoj fantastičan pogodak, koji trenutno Želju vodi u drugo pretkolo Konferencijske lige. Foto: FK Željezničar: Slavlje Sulejmana Krpića nakon drugog gola za Želju 78'Strijelac je Sulejman Krpić, a golu je prethodila fantastična akcija Plavih! 78'GOOOOOOOOOOOOOOOL ZA FK ŽELJEZNIČAR! 77'Nastavlja se veliki pritisak na gol Želje, ali Plavi odolijevaju napadima. 75'Još 15 minuta nade za obje ekipe da ostvare prolaz. Kosovo Bjelorusija uživo gledati 21 studenog 2023 Andora Kos 12. okt 2023. — Slovenija - Finska, 17. [gledaj online] Irska Grčka uživo prijenos — prije 2 dana — Bosna i Hercegovina Sjeverna Irska prenos uživo Live. Direktan prenos, Euro 2020 rukomet: Utakmica BiH 9. jan 2020. — Dvije prvoplasirane ekipe plasirat će se u drugi krug EP-a. - Advertisement -. Oznake; direktan prenos · EURO 2020 · Gledaj uživo · Rukomet. Definitivno bolji završetak prvog poluvremena za ekipu iz Bjelorusije. 40'Prvi udarac iz ugla za Dinamo Minsk i problemi u šesnaestercu Želje. Sve je završilo drugim kornerom, nakon kojeg je fauliran igrač Dinama. Žuti karton, treći na meču za igrače Željezničara, dobio je Amoah. 38'Još jedan lijep napad Željezničara, ali završava zbog netačnog dodavanja. Ipak, mora se pohvaliti lijepa igra Želje. 36'Bjelorusima veliki problem stvara Galić, sad je izborio i peti korner na meču za Želju. Nakon ubačaja Mekića, ipak, nije bilo opasnosti po gol Dinama. Balkan Prenosi Football Livescore & Live Video. 1Fri. 2Sat. 3Sun. 4Mon. 5Tue. 6Wed. 7Thu. Premier League Bosnia & Herzegovina - Belarus 10:00 AM · Czech Republic Czech ... MAXSport najava: HRVATSKA U-21 vs BJELORUSIJA U-21 YouTube YouTube · Prevedi ovu stranicu 0:16 YouTube MAXSport prije 1 mjesec prije 1 mjesec Uživo iz Azerbejdžana: Dinamo Minsk - FK Željezničar 1:2Poštovani čitatelji portala Radiosarajevo. ba, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice sa stadiona u Bakuu, Azerbejdžan, u okviru prvog pretkola Konferencijske lige, u kojem se sastaju naš tim FK Željezničar i predstavnik Bjelorusije Dinamo Minsk. Utakmica počinje u 19:00 sati, a igra se pred praznim tribinama zbog sankcija bjeloruskim klubovima u UEFA takmičenjima. 34'Marin Galić igra odličan meč. Sada je izborio treći korner za Želju. Nakon gužve u kaznenom prostoru, Željezničar je izborio i četvrti udarac iz ugla na meču. Par minuta odlične igre ekipe iz Sarajeva. 32'Nakon malo više od pola sata igre, posjed je 50:50. Oba tima imaju po jedan šut van okvira gola, ali Željo vodi u kornerima 2:1. 30'Novi žuti karton za igrače Željezničara, ovaj put je sankcionisan Amar Drina. 28'Rustemović je imao šut prema golu Dinama, ali je lopta otišla visoko iznad prečke. Ipak, ovo pokazuje da su Plavi spremni igrati jako ofanzivno, kao i u prvom meču na Grbavici. 26'Mnogo kalkulacija oba tima, ali se može reći da inicijativu ima Željezničar. Ipak, igrači Dinama iz Minska povremeno zabrinu Mulalića, mada odbrana Želje igra jako dobru utakmicu. 24'Nermin Bašić je morao napraviti izmjenu. Švicarska Kosovo uživo gledati 18 studenog 2023 18. nov 2023. — ruj 2023. — Kosovo, Bjelorusija, Andora Skupina J: Portugal, Bosna i Hercegovina ) Izrael Švicarska prijenos 15 studenog 2023 Na liniji 21. Sportski kanali: Online sport - Sportski Tv Prenosi - Sport online SPORT UZIVO - SPORT LIVE - SPORT TV - ONLINE. Bosnia and Herzegovina. Premier League Basketball, Siroki – Mladost MG. 19:00 ... Gledajte uživo prijenos utakmice Bosna i Hercegovina - Luksemburg (LIVESTREAM)Caption Foto: NS BiH U okviru četvrtog kola kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo selekcija Bosne i Hercegovine dočekat će Luksemburg na Bilinom polju 20. juna. Naša selekcija je savladala Island u jedinoj domaćoj utakmici u ovim kvalifikacijama rezultatom 3-0. Bosna i Hercegovina je favorit i sve osim pobjede bilo bi prvorazredno iznenađenje. Luksemburg je, međutim, ekipa koja se mnogo podigla u posljednjih nekoliko godina i respektabilan je protivnik za razliku od nekih ranijih vremena. 62' GOL! Dinamo Minsk je iskoristio udarac s 11 metara. Golman Mulalić je jako loše intervenisao i udario igrača Dinama, a iz penala onda pogađa Sedko. Mulalić je bio blizu, ali rezultat je sada izjednačen. 61'Penal za Dinamo Minsk! 58'Šteta za Željezničar, Jašarevićev loš ubačaj je upropastio potencijalno odličnu šansu za Plave. 56'Željo se malo oslobodio pritiska, sada se najviše igra na sredini, što više odgovara ekipi s Grbavice. 52' KAKVA ŠANSA! Amoah je izašao sam pred gol Dinama iz Minska, ali mu je šut odbranjen. Krpić je tražio loptu u sredini, ali je Amoah odlučio sam rješavati situaciju. Šteta... 50'Pet minuta drugog dijela je proteklo, Dinamo Minsk je imao jednu šansu, ali bez veće opasnosti po gol Mulalića. Igman Konjic Željezničar Sarajevo uživo gledaj 27.10.2023 27. okt 2023. — Igman Konjic Željezničar Sarajevo uživo gledaj 27.10.2023. prije 8 Nogomet, Bosna & Hercegovina: Igman Konjic BOSNA & HERCEGOVINAPremijer liga ... Bosna i Hercegovina Bjelorusija uživo prijenos 5 decembar 20 prije 30 minuta — UŽIVO iz Mejdana: BiH - Bjelorusija 25:31Poštovani čitatelji portala Radiosarajevo. ba dobrodošli na tekstualni prijenos kvalifikacione utakmice ... [[[LIVE HD]]**] Bosna i Hercegovina Portugal uživo prijenos 15. okt 2023. — [LIVE HD]]**] Bosna i Hercegovina Portugal uživo prijenos 16/10/2023 prije 22 sata — — (na liniji-) Andora Bjelorusija uživo 9 rujna 2023 ...